Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Orion Zametač A Mop Mechanický 2v1 Master Mop

Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Orion
Cena:499.00 Kč
Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop 5 (100%) 17 hodnocení

Mechanický zametač Master mop se stírací plochou a s tyčí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vysypete.  Náhradní návlek k Master mopu u nás zakoupíte pod objednacím číslem 802649.Specifikace: délka tyče je 115 cm materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno rozměry:              spodní část zametače 26 x 19 x 6 cm             celková výška 120 cm             stírací plocha 23 x 10 cm


 • Tescoma Smeták ProfiMATE, nástavec
  Tescoma Smeták ProfiMATE, nástavec

  Vynikající pro zametání podlah, odolné štětiny s roztřepenými konci smetou veškeré nečistoty včetně jemného prachu. Používejte s..

  189.00 Kč
 • Spontex Standard smetáček a lopatka s gumovou lištou
  Spontex Standard smetáček a lopatka s gumovou lištou

  Spontex Smetáček s lopatkou. Tento plastový smetáček se syntetickými štětinami a lopatkou s gumovou lištou je výborný pro bezprašné a..

  69.00 Kč
 • Orion Rohový smeták s teleskopickou tyčí
  Orion Rohový smeták s teleskopickou tyčí

  Rohový smeták XXL vám umožňuje úklid pavučin a jiných nečistot ve špatně dostupných místech. Kovová teleskopická tyč je tvořená..

  299.00 Kč
 • Orion Smetáklopatkahole BERUŠKA
  Orion Smetáklopatkahole BERUŠKA

  Konec ohýbání se ke smetáčku. Tato sada smětáčku s lopatkou s dekorem Berušky vám usnadní i ten největší úklid nepořádku...

  159.00 Kč
 • Ekonex Smetáček a lopatka s gumovou lištou
  Ekonex Smetáček a lopatka s gumovou lištou

  Tento plastový smetáček s pevnými gumovými vlákny a lopatkou s gumovou lištou je výborný pro bezprašné a snadné zametání vlasů a..

  69.00 Kč
 • Spontex lopatka na smeti kovová
  Spontex lopatka na smeti kovová

  Lopatka je nezbytným pomocníkem při zametání podlahy, vybírejte tedy pečlivě. Pro venkovní použití vám doporučujeme odolnou kovovou..

  129.00 Kč
 • Smeták dřevo BEECH š. 30 cm
  Smeták dřevo BEECH š. 30 cm

  Smeták na podlahu s dlouhými vlákny/žíněmi. Upevňuje se závitem na hůl. Bukové dřevo s otvorem pro násadu. Rozměry: 30 x 7,5 x 9 cm...

  99.00 KčVybavení pro: Smetáčky a lopatky V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | Úklidové pomůcky je možné objevit orion!
© 2021 Kontakt